Echipa noastra

Un mare avantaj pentru cei care cumpara de la noi! Oferim consultanta si ajutor in amenajarea locuintei Dvs. Atunci cand te muti la o casa noua, practic incepi o viata noua. Casa in care locuiesti spune multe despre tine si personalitatea ta. De fapt, se poate spune ca locuinta ta, este o fereasta prin care ceilalti iti pot observa caracterul. Dezorganizarea intr-un spatiu de locuit, creaza anxietate si iti impune limite in finalizarea anumitor sarcini.

Rares Sarbu

Rares Sarbu

Manager General

rares.sarbu@construim-pentru-tine.ro

+40723235761

Dragos Bucsa

Dragos Bucsa

Coordonator Atelier Fier

dragos.bucsa@construim-pentru-tine.ro

+40723235760

Sebastian Talvan

Sebastian Talvan

Manager Proiecte

sebastian.talvan@construim-pentru-tine.ro

+40757691903

Mircea Sarbu

Mircea Sarbu

Asistent achizitii

mircea.sarbu@construim-pentru-tine.ro

+40786539609

Cristina Talvan

Cristina Talvan

Asistent contabil

cristina.costea@construim-pentru-tine.ro

+40786536466

Ruxandra Plesa

Ruxandra Plesa

Manager Vanzari & Marketing

ruxandra.plesa@construim-pentru-tine.ro

+40753967909

Ileana Macavei

Ileana Macavei

Contabil senior

ileana.ban@construim-pentru-tine.ro

+40786469489

Carina Pinciuc

Carina Pinciuc

Consilier Juridic

carina.pinciuc@construim-pentru-tine.ro

+40752463306

David Ioan

David Ioan

Inginer

ioan.david@construim-pentru-tine.ro

+40723235764

Alexandru Rata

Alexandru Rata

Inginer

alexandru.rata@construim-pentru-tine.ro

+40786469479